НавигацияСентябрь
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Вс 1 8 15 22 29  

 

Вивчаємо історію війни по-новому

Дата добавления: 2017-04-04

Автор: Пресс-служба

У рамках спільного Проекту Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» та Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «ДИВОСВІТ» днями відбувся конкурс-квест «По героїчних місцях Лютізького плацдарму», присвячений 85-й річниці Київської області. Такий цікавий і неординарний спосіб вивчати власну історію організатори запропонували старшокласникам.

За умовами конкурсу, учням 9-10 класів потрібно було створити команду із чотирьох осіб. Підготувати та представити назву,девіз та візитівку своєї команди. Вивчити матеріали про Київську наступальну операцію 1943 року, а саме формування Лютізького плацдарму та визволення Києва. До речі, у цьому їм добре допомогли експонати музею. Також, школярі повинні орієнтуватися в речах солдатського побуту та обмундирування Червоної Армії та Вермахту. Після старту змагань, команди-учасники за 25 хвилин мали знайти предмет часів Другої світової війни по маршруту з 5-ма підказками. Потім потрібно було визначити,що це за річ і протягом 3- 5 хвилин про неї розповісти. Якщо команда не могла визначити знайдений предмет, їй надавалась можливість відповісти на 3 питання – підказки.

Переможців визначало поважне журі конкурсу, яке складалось із наукових співробітників Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943році», співробітників Вишгородського районного центру художньої творчості дітей,юнацтва та молоді «Дивосвіт», пошуковців з ВГО «Закінчимо війну» та краєзнавців Вишгородського району.

Переможцями конкурсу-квесту стала команда військово-патріотичного клубу «Легіон», що діє від «Дивосвіту» на базі Литвинівської школи.

Від імені ВГО «Закінчимо війну» учасників змагань привітав заступник Голови правління організації Віктор Потапенко. Він розказав школярам про важливу роботу, яку проводять пошукові організації України та побажав нових досягнень у вивченні історії нашої країни.

«Змінюються часи, коли історію просто зубрили за підручниками. Сьогодні сучасна школа шукає нові методи навчання, і запропонований музеєм і центром творчості конкурс-квест – яскраве тому підтвердження. Знати свою історію необхідно. Правдиву історію. Щоб не стати заручниками власного неуцтва і не допустити повторення будь-яких воєнних лихоліть. Сьогоднішні події на сході країни – яскравий тому приклад. А вчити власну історію у такий спосіб – ще й надзвичайно цікаво. Вітаю переможців, а всім учасникам конкурсу бажаю і надалі дізнаватися про героїчні сторінки історії України і вигравати багато квестів і змагань», - сказав Віктор Потапенко.

Національний музей-заповідник «Битва за Київ 1943 року» активно співпрацює з пошуковими загонами всіх областей, співробітники музею ведуть документальні пошуки у архівах та завжди готові до спілкування з підростаючим поколінням і нестандартних екскурсій, квестів і конкурсів.

вернуться назад;

 

 

 

 

Наш архив

Помощь сайту

U194257898049
R299379597058
Z121858383480