Навигация


Ноябрь
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Вс 3 10 17 24  

 

2015 год

 

ДЕНЬ СКОРБОТИ

Дата добавления: 2014-06-22

Автор: Виктор Потапенко

ДЕНЬ СКОРБОТИ

Всеукраїнська громадська організація «Закінчимо війну» провела заходи до Дня Скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в : Київській, Вінницькій, Кіровоградській, Запорізькій, Житомирській, Тернопільській, Черкаській, Миколаївській та Хмельницькій областях.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. Ось чому в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, тих хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

Ніхто не має права забути, що трагедія 41-го поклала початок переможному Травню 45-го.

Низький уклін захисникам рідної землі. Виявивши нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, у гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, українці здобули мир та омріяну єдність у межах однієї держави, яка ще мала пройти свій тернистий шлях до незалежності. Наш святий обов'язок - оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої перемоги.

Віддаймо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

вернуться назад

 

 

 

 

архив фотоотчетов