Громадський рух "Закінчимо війну"

засновано 22 червня 2007 року в День скорботи за жертвами Великої Вітчизняної війни, за ініціативою першого заступника голови Спілки ветеранів Афганістану Юрія Зубка. Згодом рух вилився в громадську організацію.
Метою створення цієї організації є популяризація військово-історичної науки, проведення досліджень у сфері військової історії та пошукових робіт з виявлення військових поховань і місць боїв, організація патріотичного виховання молоді та багато іншого. За короткий період існування своїми справами активісти ВГО "Закінчимо війну" заслужили чималий авторитет серед учасників тієї війни, різних державних установ, вітчизняних та іноземних громадських організацій.

Громадськa організація "Закінчимо війну" отримала офіційний статус і вже встигла заслужити авторитет серед ветеранів Великої Вітчизняної війни. Сьогодні Громадськa організація "Закінчимо війну" об'єднує понад 20 тисяч осіб. Нині реєструються структурні підрозділи організації в Запорізькій, Херсонській, Волинській, Житомирській, Київській, Іванофранківській, Черкаській організації в Запорізькій, Херсонській, Волинській, Житомирській, Київській, Івано-Франківській, Черкаській, Львівській та Хмельницькій областях.
ВГО "Закінчимо війну" підписала угоду про співпрацю з Київським міським будинком ветеранів, Державним музеєм-заповідником Битва за Київ у Вишгороді. Вдалося налагодити співпрацю з багатьма громадськими організаціями щодо реалізації головних завдань проєкту Закінчимо війну. Важливо сказати про тісну співпрацю з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Ніною Карпачовою. прав людини Ніною Карпачовою, яка суворо стежить за виконанням міжнародного гуманітарного права і плідну співпрацю з Державним комітетом України у справах ветеранів ( Голова комітету - Герой Радянського союзу, Плосконос Ігор Миколайович. Один із радників Уповноваженого з прав людини входить до складу правління цієї громадської організації людини входить до складу правління цієї громадської організації. Це свідчення високого рівня та авторитету ВГО "Закінчимо війну". Активно розвивається співпраця з Національним Червоним Хрестом - однією з найстаріших міжнародних організацій, яка завжди вирізнялася високою увагою до пошукової роботи.


Місія, мета, завдання організації:

Пошук, встановлення імен та поховання бійців і командирів Червоної Армії, полеглих під час Великої Вітчизняної війни, військово-патріотичне виховання молоді.